بهروان اعلام کرد؛

21 تیر قرعه‌کشی فصل جدید لیگ برتر


رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: هفته آینده 16 باشگاه لیگ برتری باید فرم‌های مخصوص صدور مجوز حرفه‌ای را پر کنند.
غلامرضا بهروان در مورد اینکه برخی باشگاه‌ها که تازه به لیگ برتر آمده‌اند، امکانات سخت‌افزاری و حتی نرم‌افزاری لازم را برای حضور در لیگ برتر ندارند، گفت: ما از همه باشگاه‌ها خواسته‌ایم که مدارک خود را برای ارسال به AFC به سازمان لیگ ارسال کنند. سه‌شنبه و چهارشنبه هفته آینده مدیران عامل یا نماینده تام‌الاختیار باشگاه‌های لیگ برتری باید در کارگاه آموزشی سازمان لیگ شرکت کنند و ضمن آموزش، فرم‌های مخصوص صدور پروانه مجوز حرفه‌ای را صادر کنند.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: AFC هرساله مدارک باشگاه‌ها را از ما می‌خواهد و ما باید امسال هم مدارک جدید مخصوصاً مدارک تیم‌های تازه که به لیگ برتر آمده‌اند را برای AFC ارسال کنند.

بهروان در مورد زمان آغاز لیگ برتر چهاردهم گفت: لیگ برتر فصل آینده نهم و دهم مردادماه آغاز خواهد شد و سازمان لیگ به کمک کانون تبلیغاتی ایران‌نوین که اسپانسر جدید لیگ است، مراسم قرعه‌کشی را هم در روز 21 تیرماه که مصادف با 15 ماه مبارک رمضان و میلاد باسعادت امام حسن مجتبی(ع) است به طور مفصل برگزار خواهد کرد.

بهروان در مورد نتیجه مساوی ایران مقابل نیجریه و همچنین بازی که روز شنبه با آرژانتین داریم گفت: دست بازیکنان و کادر فنی تیم ملی درد نکند که بسیار غیرتمند بازی کرده‌اند، امیدوارم که مقابل آرژانتین هم بازی خوب و آبرومندانه‌ای را به نمایش بگذاریم، البته آرژانتین بزرگتر از نیجریه است، اما مقابل اراده انسانها هیچ غیرممکنی وجود ندارد، مردم هم برای موفقیت تیم ملی دعا می‌کنند.