حسینی: تلاش می‌کنیم نتیجه خوبی بگیریم


بازیکن تیم ملی ایران گفت: آرژانتین یکی از بهترین تیم‌های دنیاست که با فوق ستاره‌هایش در جام جهانی حضور دارد و مدعی قهرمانی است.
 نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سید جلال حسینی گفت: بازی برابر نیجریه بسیار خوب و سخت بود. دو اردوی خوب در آفریقا و اتریش داشتیم و همچنین تمرینات ویژه‌ای که در اردوها برگزار کردیم ما را به آمادگی بالایی رساند و در کنار آن فیلم‌های زیادی را آنالیز کردیم. فکر می‌کنم بازی خوبی مقابل نیجریه انجام دادیم و با دوندگی و انسجامی که داشتیم یک امتیاز را به دست آوردیم.

وی گفت: نیجریه یکی از بهترین تیم‌های حاضر است و بسیار قدرتی بازی می‌کند. با توجه به اینکه خیلی فرصت‌ها را از دست دادیم و نتوانستیم بازی‌های تدارکاتی بیشتری را برگزار کنیم اما در مجموع برابر نیجریه بازی خوبی به نمایش گذاشتیم.

حسینی در خصوص عملکردش در دیدار نیجریه گفت: همه شاهد بودند که دفاع تیمی باعث شد عملکرد خوبی داشته باشیم. با دوندگی هافبک‌ها و فورواردها توانستیم بازی قابل قبولی را به نمایش بگذاریم. فکر می‌کنم همه به هم کمک کردیم و با توجه به اینکه فعل خواستن و همدلی بین بازیکنان وجود داشت یک امتیاز این بازی را گرفتیم.

وی در خصوص دیدار برابر آرژانتین گفت: این تیم یکی از بهترین تیم‌های دنیاست که با فوق ستاره‌هایش در جام جهانی حضور دارد و مدعی قهرمانی است. ما نیز با تمرکز تیمی که داریم تلاش می‌کنیم طبق خواسته کی‌روش و کادر فنی در زمین بازی کرده و نتیجه خوبی را کسب کنیم.

حسینی در پایان ضمن تشکر از هواداران گفت: از تمامی هوادارانی که ما را چه در اتریش و چه در برزیل حمایت کرده و می‌کنند ، تشکر می کنم. امیدوارم با انجام بازی‌های مطلوب نماینده خوبی برای ایران باشیم و با تمام وجود برای موفقیت تیم ملی ایران بازی خواهیم کرد.